Sala sportów walki na Borkach wyremontowana


Zdjęcie do artykułu: Sala sportów walki na Borkach wyremontowana

Zakończyły się odbiory sali treningowej do sportów walki na Borkach. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji doposażył także  obiekt i sportowcy mogą rozpocząć treningi w godnych warunkach.

Obiekt po remoncie zmienił się nie do poznania. Powierzchnia zabudowy nowego budynku wynosi 325 m kw. Sportowcy mają do użytku dwa pomieszczenia do treningów, nowe szatnie i toalety oraz saunę. Na obiekcie ustawiony został nowy ring treningowy. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji wyposażył także salę w niezbędne akcesoria do treningów bokserów i kickbokserów.

 Cieszę się, że nasza współpraca ze środowiskiem bokserskim i kickbokserów zaowocowała odnową tego obiektu, bo nie ukrywam, że prezydent jest tak mocny, jak mocno wspiera go środowisko lokalne, a środowisko sportowców uprawiających sztuki walki mamy mocno zdeterminowane. Mam nadzieję, że młodzi adepci sportów walki będą szlifować tu swoje umiejętności i osiągać wiele sukcesów - powiedział prezydent, Radosław Witkowski.

 

Koszt remontu, który przeprowadziła Firma Handlowo Usługowa "Panelex", to ponad 793 tysiące złotych. Dofinansowanie inwestycji z MSiT wyniosło 274,9 tys netto.
Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email