Lato 2017 na obiektach MOSiR-u


Zdjęcie do artykułu: Lato 2017 na obiektach MOSiR-u

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radomiu zadbał o to, żeby w ramach „Akcji Lato 2017” przez najbliższe miesiące zagwarantować mieszkańcom miasta rozrywkę na najwyższym poziomie.

Uroczyste otwarcie letniego sezonu nastąpi już w najbliższy piątek, 2 czerwca, imprezą zatytułowaną Dzień Dziecka w Kratkę. Piknik rodzinny to wspaniały pomysł na spędzenie czasu nad zalewem, bowiem w ramach imprezy obędą się gry i zabawy integracyjne, zabawy na dmuchańcach, wiele różnego typu atrakcji i promowanie zdrowego stylu życia. W ramach Aktywnej plaży odbędą się zajęcia w blokach tematycznych. Kobiety będą mogły wziąć udział w zajęciach: Fitness, Zumba, trening funkcjonalny, a dzieci: Zumba Kids oraz fitness dla dzieci. Jeżeli zgłosi się odpowiednia liczba drużyn, najmłodsi będą mogli uczestniczyć w turnieju piłkarskim. a scenie odbywać się będą natomiast przedstawienie interaktywne, pokaz i nauka tańców animacyjnych prowadzonych przez animatorów, Mini Playback Show dla dzieci i rodziców oraz liczne konkursy z nagrodami, m.in. kulinarny, bajkowy, rysunkowy, muzyczny. Nad zalewem spotkamy się więc 2 czerwca w godz. 16.30-21

W niedzielę, 4 czerwca, zapraszamy na lekkoatletyczny Mityng Gwiazd. - Tylu utytułowanych sportowców w jednym miejscu w Radomiu jeszcze nie było, a z racji, że wstęp na imprezę, która rozpocznie się o godz. 16, jest wolny, każdy powinien stanąć oko w oko z herosami Królowej Sportu – zachęca Robert Dębicki, Dyrektor Zarządzający MOSiR-u.

W sobotę 10 czerwca odbędzie się pierwsza część letniego, kolorowego szaleństwa pod hasłem Holy Fest. W niedzielę natomiast, 11 czerwca, zaplanowaliśmy tradycyjny Piknik Strażacki. Pokazy ratownicze, efektowne strumienie wodne, możliwość uzyskania Certyfikatu Dzielnego Strażaka, to tylko wybrane z atrakcji. W kolejne weekendy czeka nas m.in. Półmaraton Radomskiego Czerwca
(24-25 czerwca) a 1 lipca spotkanie na Aktywnej Plaży.

Przez całe lato, moc atrakcji czeka nas nad zalewem na Borkach. Rozgrywane będą turnieje siatkówki plażowej, a nowością będą zmagania w tzw. futbolu stołowym. - Tradycyjnie specjalną ofertę dla najmłodszych mieszkańców Radomia przygotujemy od poniedziałku do piątku. W ramach multidyscyplinarnego projektu dzieci poprzez zabawę, pod okiem wykwalifikowanych trenerów i instruktorów, będą mogły poznać tajniki badmintona, lekkiej atletyki, sportów walki, gier zespołowych, jak siatkówka, piłka nożna, koszykówka i wielu innych. Nie zabraknie również atrakcji dla miłośników tańca, fitness i zumby. Szczegóły wszystkich zajęć będzie można wkrótce znaleźć na stronie mosir.radom.pl – tłumaczy Robert Dębicki.

Mocne będzie podsumowanie Akcji Lato 2016 na obiektach MOSiR. Już 18 sierpnia zapraszamy na Jazz Cafe, a tydzień później, 25 sierpnia zaprosimy na Galę Disco & Dance, która w tym roku odbędzie się 25 sierpnia. Uświetnią ją występy m.in. takich zespołów jak Akcent, Stachursky, MIG, After Party, czy Mijal. Dzień później, 26 sierpnia, będziemy wspólnie bawić się z fanami kolorowej zabawy, czyli Kolor Fest.


Serdecznie zapraszamy do udziału w naszych imprezach
Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email