Wakacje 2017 na obiektach MOSiR


Zdjęcie do artykułu: Wakacje 2017 na obiektach MOSiR

Akcja Lato 2017 na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Radomiu osiągnęła półmetek. Najbliższe tygodnie zapowiadają się bardzo atrakcyjnie dla mieszkańców miasta, którzy zechcą skorzystać z rozrywki na najwyższym poziomie.


Przez całe lato, moc atrakcji czeka nas nad zalewem na Borkach. W sobotę, 22 lipca rozegrany został drugi turniej siatkówki plażowej w ramach Grand Prix Radomia. Kolejne turnieje odbędą się 12 i 25 sierpnia. Tradycyjnie, specjalną ofertę dla najmłodszych mieszkańców Radomia przygotowaliśmy od poniedziałku do piątku. W ramach multidyscyplinarnego projektu „Uśmiech i zabawa”, od godz. 10 do 14, na Borkach przygotowane są zajęcia dla najmłodszych dzieci. Zaplanowano też turnieje w piłkarzyki. Na stadionie przy ul. Narutowicza, w godz. 11-13, trener Artur Błasiński zaprasza na zajęcia lekkoatletyczne. Od 31 lipca, w godz. 9.30-12.30 na Basenie Orka prowadzone będą zajęcia w ramach akcji "Umiem pływać". Odbywa się ona we współpracy ze Szkolnym Związkiem Sportowym, gdzie można uzyskać szczegółowe informacje (tel. 48 385 14 38)

 

Od sierpnia, w środy (godz. 16-18) odbywać się będą treningi capoeiry. We wtorki (1 i 8 sierpnia), również na Borkach, w godz. 11-13 można będzie uczestniczyć w treningu kickboxingu. W piątki (w godz. 11-15), dzieci powyżej 13 roku życia zapraszamy na wakacje z plażówką. W sierpniu, we wtorki i w czwartki zapraszamy również na zajęcia łucznicze. 


Mocne będzie również podsumowanie Akcji Lato 2017 na obiektach MOSiR. Już 18 sierpnia zapraszamy na Jazz Cafe, a tydzień później, 25 sierpnia zaprosimy na Galę Disco & Dance. Uświetnią ją występy m.in. takich zespołów jak Akcent, Stachursky, MIG, After Party, czy Mijal. Dzień później, 26 sierpnia, będziemy wspólnie bawić się z fanami kolorowej zabawy na Kolor Fest.

Serdecznie zapraszamy do udziału w naszych imprezach.
Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email