Na łyżwach pojeździmy przy ul. Narutowicza


Zdjęcie do artykułu: Na łyżwach pojeździmy przy ul. Narutowicza

Lodowisko Miejskiego Ośrodku Sportu i Rekreacji w tym roku zostanie ustawione przy ul. Narutowicza 9. Na korzystających z obiektu czekać będzie wiele promocji.

 

W tym roku, radomianie korzystający z lodowiska MOSiR-u, będą mieli do dyspozycji ponad 200 par łyżew. W wypożyczalni MOSiR w Radomiu znajdują się łyżwy o zróżnicowanej numeracji. Obecnie ustalane są szczegóły dotyczące lodowiska i wszystko wskazuje na to, że wzorem poprzednich lat, przez sezon łyżwiarski czynne będzie od godz. 9 do 21. Wejścia na taflę lodowiska odbywać się będą w godzinach 9-13 oraz od 15 do 20. Przerwa techniczna, na poprawę stanu tafli przewidziana będzie w godzinach 14-15. Wówczas nie będzie wejść na lodowisko.
 

Na placu przed stadionem stanął właśnie agregat. - Prace związane z ustawianiem lodowiska rozpoczniemy natomiast w przyszłym tygodniu, po zakończeniu tegorocznych występów Radomiaka w drugoligowych rozgrywkach - podkreśla prezes MOSiR Sp. z o.o., Grzegorz Janduła. Zbudowanie tafli będzie jednak możliwe przy sprzyjających warunkach atmosferycznych. Potrzebna będzie m.in. ujemna temperatura w godzinach nocnych. – Już teraz zachęcamy do korzystania z obiektu wszystkich radomian. W poprzednich sezonach lodowisko cieszyło się dużym zainteresowaniem ze strony rodzin, dlatego będziemy kontynuować dla nich ofertę specjalną w postaci biletu rodzinnego. Postaramy się, żeby każdy mógł również nabyć kartę abonamentową z bonusami – dodaje Robert Dębicki, Dyrektor Zarządzający MOSiR-u.

 

Wszystko wskazuje na to, że utrzymane zostaną ceny biletów obowiązujące w poprzednim sezonie. Były to normalny - 7 zł/godz, ulgowy - 5 zł/godz, wypożyczenie łyżew - 6 zł. Za bilet grupowy płaciliśmy 3 złote od osoby. Wypożyczenie łyżew dla osób korzystających z biletu grupowego to 2 złote od osoby. Bilet „Rodzinny” (od 3 do 5 osób, w tym min. jedna osoba dorosła) to 13 złotych za 3 osoby, a wejście każdej kolejnej osoby to koszt 3 złote.

 

Do karty abonamentowej w poprzednich latach mogliśmy otrzymać dodatkowe bonusy. I tak ma być również w tym roku. Na kartę za 50 złotych otrzymać będzie można 10 procent gratis, czyli w sumie 55 złotych do wykorzystania; za kartę 100 złotych otrzymamy 15 procent gratis, czyli w sumie 115 złotych do wykorzystania, a za kartę 250 złotych aż 20 procent gratis, czyli w sumie 300 złotych do wykorzystania.

 

Specjalną ofertę MOSiR przygotuje również dla osób korzystających z zajęć basenowych. W ramach akcji „Z basenu na lodowisko” za każdy zakupiony bilet na basenie Neptun, po przedstawieniu paragonu, otrzymamy 50 procent zniżki na wejście na lodowisko. 

 

Dla zainteresowanych, w sezonie zimowym będzie prowadzona nauka jazdy na łyżwach. Szczegóły dotyczące zajęć będzie można uzyskać na początku sezonu łyżwiarskiego. Najmłodsi natomiast, tak jak w latach ubiegłych, zapewne chętnie skorzystają również z pomocy kilku „pingwinków” do nauki jazdy.
Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email