Na łyżwach pojeździmy jeszcze przed Świętami


Zdjęcie do artykułu: Na łyżwach pojeździmy jeszcze przed Świętami

Lodowisko Miejskiego Ośrodku Sportu i Rekreacji czeka na uruchomienie. Czynione są intensywne starania, żeby obiekt został udostępniony radomianom w pierwszej połowie przedświątecznego tygodnia. Tradycyjnie na korzystających z obiektu czekać będzie wiele promocji.

 

Lodowisko miejskie, które w tym roku ustawione zostało przy ul. Narutowicza 9, jest już niemal gotowe. – Od kilku dni budujemy taflę i bacznie obserwujemy prognozy pogody. Jeżeli te ostatnie się sprawdzą, jeszcze przed świętami zaprosimy łyżwiarzy do korzystania z naszego obiektu - podkreśla prezes MOSiR Sp. z o.o., Grzegorz Janduła.

 

W tym roku, radomianie korzystający z lodowiska, będą mieli do dyspozycji ponad 200 par łyżew. Właśnie zakończyły się prace związane z ostrzeniem sprzętu i profesjonalnego przygotowania go do sezonu. W wypożyczalni MOSiR w Radomiu znajdują się łyżwy o zróżnicowanej numeracji. Wzorem poprzednich lat, przez sezon łyżwiarski czynne będzie od godz. 9 do 21. Wejścia na taflę lodowiska odbywać się będą w godzinach 9-13 oraz od 15 do 20. Przerwa techniczna, na poprawę stanu tafli przewidziana będzie w godzinach 14-15. Wówczas nie będzie wejść na lodowisko.
 

Znamy także ceny, jakie będą obowiązywały w tym sezonie. Za bilet normalny zapłacimy 7 zł/godz, ulgowy - 5 zł/godz, wypożyczenie łyżew - 6 zł. Za bilet grupowy kosztować będzie 3 złote od osoby. Wypożyczenie łyżew dla osób korzystających z biletu grupowego to 3 złote od osoby. Bilet „Rodzinny” (od 3 do 5 osób, w tym min. jedna osoba dorosła) to 13 złotych za 3 osoby, a wejście każdej kolejnej osoby to koszt 3 złote. Warto zwrócić uwagę na to, że bilet czasowy to 60 minut przebywania na lodowisku. – Jeśli ktoś będzie chciał zostać dłużej, nie będzie musiał wychodzić, by zakupićnowy bilet. Dodatkowy czas zostanie doliczony automatycznie, a osoba korzystająca z wejścia będzie mogła zapłacić za nie przy wyjściu – podkreśla prezes MOSiRu.
Do karty abonamentowej, tak jak w poprzednich latach będziemy mogli otrzymać dodatkowe bonusy. Na kartę za 50 złotych otrzymamy 10 procent gratis, czyli w sumie 55 złotych do wykorzystania; za kartę 100 złotych otrzymamy 15 procent gratis, czyli w sumie 115 złotych do wykorzystania, a za kartę 250 złotych aż 20 procent gratis, czyli w sumie 300 złotych do wykorzystania.

 

Specjalną ofertę MOSiR przygotował również dla osób korzystających z zajęć basenowych. W ramach akcji „Z basenu na lodowisko” za każdy zakupiony bilet na basenie Neptun, po przedstawieniu paragonu, otrzymamy 50 procent zniżki na wejście na lodowisko. 

 
Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email