Zapraszamy na lodowisko!


Zdjęcie do artykułu: Zapraszamy na lodowisko!

Akcja Zima 2018 na obiektach MOSiR dobiegła końca, ale lodowisko Miejskiego Ośrodku Sportu i Rekreacji nadal oferuje dla was wiele atrakcji!

Przypomnijmy, że w tym roku, radomianie korzystający z lodowiska mają do dyspozycji ponad 200 par łyżew. W wypożyczalni MOSiR w Radomiu znajdują się łyżwy o zróżnicowanej numeracji. Lodowisko, także po zakończeniu zimowych ferii, czynne będzie od godz. 9 do 21. Wejścia na taflę lodowiska odbywają się w godzinach 9-13 oraz od 15 do 20. Przerwa techniczna, na poprawę stanu tafli przewidziana jest w godzinach 14-15. Wówczas nie ma wejść na lodowisko.
 
Jeżeli chodzi o cennik, to za bilet normalny zapłacimy 7 zł/godz, ulgowy - 5 zł/godz, wypożyczenie łyżew - 6 zł. Bilet grupowy kosztuje będzie 3 złote od osoby. Wypożyczenie łyżew dla osób korzystających z biletu grupowego to 3 złote od osoby. Bilet „Rodzinny” (od 3 do 5 osób, w tym min. jedna osoba dorosła) to 13 złotych za 3 osoby, a wejście każdej kolejnej osoby to koszt 3 złote. Warto zwrócić uwagę na to, że bilet czasowy to 60 minut przebywania na lodowisku. Jeśli ktoś chce zostać dłużej, nie musi wychodzić, by zakupić nowy bilet. Dodatkowy czas zostaje doliczony automatycznie, a osoba korzystająca z wejścia może zapłacić przy wyjściu.
 
Do karty abonamentowej, tak jak w poprzednich latach możemy otrzymać dodatkowe bonusy. Na kartę za 50 złotych otrzymamy 10 procent gratis, czyli w sumie 55 złotych do wykorzystania; za kartę 100 złotych otrzymamy 15 procent gratis, czyli w sumie 115 złotych do wykorzystania, a za kartę 250 złotych aż 20 procent gratis, czyli w sumie 300 złotych do wykorzystania.
 
Także po feriach kontynuowana będzie specjalna oferta MOSiR dla osób korzystających z zajęć basenowych. W ramach akcji „Z basenu na lodowisko” za każdy zakupiony bilet na basenie Neptun, po przedstawieniu paragonu, otrzymamy 50 procent zniżki na wejście na lodowisko.

Lodowisko miejskie nie ma przed Wami żadnych tajemnic! W tym sezonie ruszył także przekaz online i będzie dostępny przez 24 godziny na dobę!

 

 

Życzymy udanej zabawy!


 
Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email