Na lodowisku pojeździmy aż do Kazików!


Zdjęcie do artykułu: Na lodowisku pojeździmy aż do Kazików!

Pogoda sprzyja, więc wychodząc naprzeciw oczekiwaniom użytkowników lodowiska, informujemy, że obiekt czynny będzie do niedzieli, 4 marca. Nadal oferuje dla was wiele atrakcji!


Tak, jak przez cały sezon, lodowisko czynne będzie od godz. 9 do 21. Wejścia na taflę lodowiska odbywają się w godzinach 9-13 oraz od 15 do 20. Przerwa techniczna, na poprawę stanu tafli przewidziana jest w godzinach 14-15. Wówczas nie ma wejść na lodowisko.
 
Jeżeli chodzi o cennik, to za bilet normalny zapłacimy 7 zł/godz, ulgowy - 5 zł/godz, wypożyczenie łyżew - 6 zł. Bilet grupowy kosztuje będzie 3 złote od osoby. Wypożyczenie łyżew dla osób korzystających z biletu grupowego to 3 złote od osoby. Bilet „Rodzinny” (od 3 do 5 osób, w tym min. jedna osoba dorosła) to 13 złotych za 3 osoby, a wejście każdej kolejnej osoby to koszt 3 złote. Warto zwrócić uwagę na to, że bilet czasowy to 60 minut przebywania na lodowisku. Jeśli ktoś chce zostać dłużej, nie musi wychodzić, by zakupić nowy bilet. Dodatkowy czas zostaje doliczony automatycznie, a osoba korzystająca z wejścia może zapłacić przy wyjściu.
 
Wciąż obowiązuje także specjalna oferta MOSiR dla osób korzystających z zajęć basenowych. W ramach akcji „Z basenu na lodowisko” za każdy zakupiony bilet na basenie Neptun, po przedstawieniu paragonu, otrzymamy 50 procent zniżki na wejście na lodowisko.

Życzymy udanej zabawy!
Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email