Rozpoczęcie wakacji w kratkę


Zdjęcie do artykułu: Rozpoczęcie wakacji w kratkę

Już 22 czerwca pierwsza część letniej, kolorowej zabawy w Ośrodku MOSiR Borki. Nad zalewem spotkamy się na imprezie integracyjnej pn. Rozpoczęcie wakacji w kratkę. To właśnie nią zainaugurujemy Akcję Lato 2018.

 

Impreza odbywać się będzie w godzinach 16.30-21. Piknik rozpocznie koncert muzyki tradycyjnej  zespołu „KARUZELA” i zabawy  dla dzieci. Oficjalnie piknik otwarty zostanie o godz. 17. A następnie zaplanowane zostały konkursy: Ptasie Trele, czyli jakie ptaki mieszkają nad zalewem na  Borkach oraz konkursy dla rodzin. Na scenie zaprezentują się także sportowcy z Dragon Fight Club. Na finał imprezy, ok. godz. 20.45 odbędzie się pokaz Teatru Ognia.

 

Wiele innych atrakcji czeka na najmłodszych na terenie pikniku. Będzie można wziąć udział w warsztatach robienia ozdób z siana, warsztatach baniek mydlanych, warsztatach robienia wianków, warsztatach plastycznych. Nie może zabraknąć także malowania buziek, zabaw z chustą animacyjną, tańców korowodowych, dużych gier planszowych (mini szachy, kółko i krzyżyk, cymbergaj, bule, bierki), starych i nowych zabaw podwórkowych. Na naszych miłych gości czekać będzie także ścianka wspinaczkowa, trampolina do skakania, zamki dmuchane, duże zjeżdżalnie dmuchane, suchy basen. Możliwość uczestniczenia w treningu strzelania z łuku. Będzie można oznakować rower, wsiąść do symulatora policyjnego, zagrać w buble football czy całą rodziną poszukać skarbów ukrytych na terenie imprezy.

 

Impreza rozpocznie tegoroczną Akcję Lato na obiektach MOSiR-u. Każdego dnia na radomian czekać będzie wiele atrakcji, ale o szczegółach poinformujemy w osobnym komunikacie.

 
Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email