Akcja Lato 2018 będzie wyjątkowa


Zdjęcie do artykułu: Akcja Lato 2018 będzie wyjątkowa

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radomiu zadbał o to, żeby w ramach „Akcji Lato 2018” przez najbliższe miesiące zagwarantować mieszkańcom miasta rozrywkę na najwyższym poziomie.

 

Uroczyste otwarcie letniego sezonu nastąpi już w najbliższy piątek, 22 czerwca. Nad zalewem spotkamy się na imprezie integracyjnej pn. Rozpoczęcie wakacji w kratkę.. Piknik rodzinny to wspaniały pomysł na spędzenie czasu nad zalewem, bowiem w ramach imprezy obędą się gry i zabawy integracyjne, zabawy na dmuchańcach, wiele różnego typu atrakcji i promowanie zdrowego stylu życia. Na scenie odbywać się będą przedstawienia interaktywne, pokaz i nauka tańców animacyjnych prowadzonych przez animatorów oraz liczne konkursy z nagrodami dla całych rodzin. Nad zalewem spotkamy się więc 22 czerwca w godz. 16.30-21.

 

W weekend czeka nas m.in. Półmaraton Radomskiego Czerwca czyli impreza, której dodatkowo ni trzeba reklamować. Zapraszamy do dopingowania biegaczy na trasie.Do końca czerwca można także oglądać wystawę "Rowerowa historia Radomia i nie tylko...". Uruchomiona została w siedzibie Radomskiego Muzeum Rowerów na Placu Konstytucji 3-go Maja. Można ją oglądać od poniedziałku do piątku w godz. 10-14.

 

Od 25 czerwca na naszych obiektach rozpoczynamy rywalizację w Minimundialu. Do zmagań przystąpi rekordowa liczba 24 drużyn, a najlepszych poznamy 13 lipca.Przez całe lato, moc atrakcji czeka nas nad zalewem na Borkach. Rozgrywane będą turnieje siatkówki plażowej w ramach Grand Prix Radomia. Pierwsze zmagania zaplanowane zostały na 30 czerwca, a kolejne odbędą się 21 lipca, 4 sierpnia oraz 25 sierpnia. Tradycyjnie, specjalną ofertę dla najmłodszych mieszkańców Radomia MOSiR przygotuje od poniedziałku do piątku. W ramach multidyscyplinarnego projektu Uśmiech i zabawa, od godz. 10 do 14, na Borkach przygotowane będą zajęcia dla najmłodszych dzieci. Poprzez zabawę, pod okiem wykwalifikowanych trenerów i instruktorów, będą mogły poznać tajniki badmintona, lekkiej atletyki, sportów walki, gier zespołowych, jak siatkówka, piłka nożna, koszykówka i wielu innych. W niedzielne popołudnia natomiast, zaplanowane zostały zajęcia z animatorkami.

 

Na obiektach basenowych w lipcu i w sierpniu będzie można skorzystać z zajęć nauki pływania z instruktorami. Na stadionie przy ul. Narutowicza, odbywać się będą zajęcia lekkoatletyczne, które poprowadzi Artur Błasiński, na bocznych boiskach przy Struga łucznicze (poprowadzi je Iwona Trześniewska), a na Borkach w sali sportów walki, będzie można wziąć udział w zajęciach z kickboxingu oraz boksu. Szczegóły wszystkich zajęć będzie można systematycznie sprawdzać na stronie mosir.radom.pl - zachęca Robert Dębicki, Dyrektor Zarządzający MOSiR-u.

 

Mocne będzie również podsumowanie Akcji Lato 2018 na obiektach MOSiR. W dniach 17-19 sierpnia nad zalewem zapraszamy na Cafe Jazz, a dwa tygodnie później, 31 sierpnia zaprosimy na Galę Disco & Dance. Jej główną gwiazdą będzie zespół Enej. Dodajmy, że w Radomiu jeszcze nie występował! Dzień później, 1 września, będziemy wspólnie bawić się z fanami kolorowej zabawy na Kolor Fest oraz Festiwalu Baniek Mydlanych.

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w naszych imprezach.
Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email