Kolorowe rozpoczęcie wakacji w kratkę


Zdjęcie do artykułu: Kolorowe rozpoczęcie wakacji w kratkę

Pierwsza część letniej, kolorowej zabawy w Ośrodku MOSiR Borki za nami. Tłumy radomian, całymi rodzinami nad zalewem spotkało się na imprezie integracyjnej pn. Rozpoczęcie wakacji w kratkę. Tym samym zainaugurowaliśmy Akcję Lato 2018.

 

Piknik rozpoczął  się koncertem muzyki tradycyjnej  zespołu „KARUZELA”, a następnie scenę opanowali najmłodsi, którzy uczestniczyli w licznych zabawach i konkursach. Nie zabrakło takich zabaw jak Ptasie Trele, czyli jakie ptaki mieszkają nad zalewem na  Borkach oraz konkurs dla rodzin. Na scenie zaprezentowali się także sportowcy z Dragon Fight Club.

 

 

Na najmłodszych, na terenie pikniku czekało wiele innych atrakcji. Można było wziąć udział w warsztatach robienia ozdób z siana, warsztatach baniek mydlanych, warsztatach robienia wianków, warsztatach plastycznych. Nie mogło zabraknąć także malowania buziek, zabaw z chustą animacyjną, tańców korowodowych, dużych gier planszowych (mini szachy, kółko i krzyżyk, cymbergaj, bule, bierki), starych i nowych zabaw podwórkowych. Na naszych miłych gości czekały także ścianka wspinaczkowa, trampolina do skakania, zamki dmuchane, duże zjeżdżalnie dmuchane, suchy basen czy możliwość uczestniczenia w treningu strzelania z łuku prowadzonego przez szkoleniowców ŁKS-u Radom. Można było oznakować rower, wsiąść do symulatora policyjnego, zagrać w buble football czy całą rodziną poszukać skarbów ukrytych na terenie imprezy.

 

Więcej zdjęć z Rozpoczęcia wakacji w kratkę znajdziecie TUTAJ
Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email