Wakacje 2018 na obiektach MOSiR


Zdjęcie do artykułu: Wakacje 2018 na obiektach MOSiR

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radomiu zadbał o to, żeby w ramach „Akcji Lato 2018” przez najbliższe miesiące zagwarantować mieszkańcom miasta rozrywkę na najwyższym poziomie.

Przez całe lato, moc atrakcji czeka nas nad zalewem na Borkach. Wzorem lat ubiegłych, w pierwszy weekend wakacji rozpocznie się organizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radomiu Grand Prix Radomia w siatkówce plażowej amatorów. W tegoroczne wakacje rozegrane zostanie cztery turnieje. Siatkarze amatorzy na plaży w Ośrodku MOSiR Borki spotkają się 30 czerwca, 21 lipca, 4 sierpnia oraz 25 sierpnia. Początek zmagań o godz. 9.

 

Do 13 lipca można dopingować uczestników Minimundialu - Z podwórka na stadiony, w którym udział bierze 24 drużyny.

 

Tradycyjnie, specjalną ofertę dla najmłodszych mieszkańców Radomia przygotowaliśmy od poniedziałku do piątku. W ramach multidyscyplinarnego projektu „Uśmiech i zabawa”, od godz. 10 do 14, na Borkach przygotowane są zajęcia dla najmłodszych dzieci. Poprzez zabawę, pod okiem wykwalifikowanych trenerów i instruktorów, będą mogły poznać tajniki badmintona, lekkiej atletyki, sportów walki, gier zespołowych, jak siatkówka, piłka nożna, koszykówka i wielu innych. W niedzielne popołudnia natomiast, zaplanowane zostały zajęcia z animatorkami. Radosny Czas dzieci nad zalewem rozpoczynać się będzie od godz. 16.

 

W ramach Akcji Lato odbywać się będą także zajęcia fitness. Pod okiem instruktora, dzieci oraz młodzież będą mogły ćwiczyć w piątki 6 i 13 lipca oraz 3 i 10 sierpnia w Esfit Studio.

 

Na stadionie przy ul. Narutowicza, we wtorki i czwartki od 23 lipca, w godz. 11-13, trener Artur Błasiński zaprasza na zajęcia lekkoatletyczne. W poniedziałki, środy, piątek (w terminie od 2 do 13 lipca oraz od 1 do 14 sierpnia), również na Borkach, w godz. 11-13 można będzie uczestniczyć w treningu kickboxingu. Od 16 lipca do 14 sierpnia, w poniedziałki, wtorki i środy, w godz. 13-15 trener Iwona Trześniewska zaprasza na boczne boisko przy ul Struga (wejście od ul. 11-go Listopada) na zajęcia łucznicze.

 

Na naszych obiektach basenowych prowadzone będą zajęcia wakacyjne. Krzysztof Krzysztoszek od 4 lipca zaprasza do Aquaparku "Neptun" w poniedziałek, wtorek i czwartek godz. 17.00 (zajęcia na małym basenie z maluchami), godz. 17.45 (duży basen). W sobotę zajęcia odbędą się o godz. 10 i 10.45. Marcin Fokt w poniedziałek, środę, piątek zaprasza na zajęcia o godz. 17.00. Cennik zajęć: Karnet 10 wejść - 200 zł, Zajęcia jednorazowe - 30 zł.

 

Zapraszamy także na taneczne spotkania pod chmurką, tzw. Radomski Taniec pod Gwiazdami. Imprezy będą się odbywały w każdy czwartek i niedzielę w godzinach od 17.00 do 21.00 nad zalewem na Borkach w pobliżu kortów tenisowych.


Mocne będzie również podsumowanie Akcji Lato 2018 na obiektach MOSiR. W dniach 17-19 sierpnia nad zalewem zapraszamy na Cafe Jazz, a dwa tygodnie później, 31 sierpnia zaprosimy na Galę Disco & Dance. Jej główną gwiazdą będzie zespół Enej. Dodajmy, że w Radomiu jeszcze nie występował! Dzień później, 1 września, będziemy wspólnie bawić się z fanami kolorowej zabawy na Kolor Fest oraz Festiwalu Baniek Mydlanych.

Serdecznie zapraszamy do udziału w naszych imprezach.




Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email