Wakacyjny sierpień 2018 na obiektach MOSiR


Zdjęcie do artykułu: Wakacyjny sierpień 2018 na obiektach MOSiR

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radomiu zadbał o to, żeby w ramach „Akcji Lato 2018” przez całe wakacje zagwarantować mieszkańcom miasta rozrywkę na najwyższym poziomie.

 

Przez całe lato, moc atrakcji czeka na radomian nad zalewem na Borkach. Wzorem lat ubiegłych trwa organizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radomiu Grand Prix Radomia w siatkówce plażowej amatorów. Osiągnęło właśnie półmetek. Siatkarze amatorzy na plaży w Ośrodku MOSiR Borki spotkają się w soboty 4 sierpnia oraz 25 sierpnia. Początek zmagań o godz. 9.

 

Tradycyjnie, specjalną ofertę dla najmłodszych mieszkańców Radomia przygotowaliśmy od poniedziałku do piątku. W ramach multidyscyplinarnego projektu „Uśmiech i zabawa”, od godz. 10 do 14, na Borkach przygotowane są zajęcia dla najmłodszych dzieci. Poprzez zabawę mogą poznać tajniki badmintona, lekkiej atletyki, sportów walki, gier zespołowych, jak siatkówka, piłka nożna, koszykówka i wielu innych. W niedzielne popołudnia natomiast, zaplanowane zostały zajęcia z animatorkami. Radosny Czas dzieci nad zalewem rozpoczyna się zawsze o godz. 16.

 

 

W ramach Akcji Lato odbywają się także zajęcia fitness. Pod okiem instruktora, dzieci oraz młodzież będą mogły ćwiczyć w piątki 3 i 10 sierpnia w Esfit Studio.

 

Na stadionie przy ul. Narutowicza, we wtorki i czwartki d 9 sierpnia, w godz. 11-13, trener Artur Błasiński zaprasza na zajęcia lekkoatletyczne. W poniedziałki, środy, piątek (od 1 do 14 sierpnia) na Borkach, w godz. 11-13 można będzie uczestniczyć w treningu kickboxingu. Do 14 sierpnia, w poniedziałki, wtorki i środy, w godz. 11-13 trener Iwona Trześniewska zaprasza na boczne boisko przy ul Struga (wejście od ul. 11-go Listopada) na zajęcia łucznicze.

 

Zapraszamy także na taneczne spotkania pod chmurką, tzw. Radomski Taniec pod Gwiazdami. Imprezy odbywają w każdy czwartek i niedzielę w godzinach od 17.00 do 21.00 nad zalewem na Borkach w pobliżu kortów tenisowych. 18 sierpnia zapraszamy do Parku Stary Ogród, gdzie zaplanowano Wyścigi i Festyn Retro Rowerowy.

 

Mocne będzie również podsumowanie Akcji Lato 2018 na obiektach MOSiR. W dniach 17-19 sierpnia nad zalewem zapraszamy na Cafe Jazz, a dwa tygodnie później, 31 sierpnia zaprosimy na Galę Disco & Dance. Jej główną gwiazdą będzie zespół Enej. Dodajmy, że w Radomiu jeszcze nie występował! Dzień później, 1 września, będziemy wspólnie bawić się z fanami kolorowej zabawy na Kolor Fest oraz Festiwalu Baniek Mydlanych.

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w naszych imprezach.
Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email