Zgłoś się do wyjątkowej ligi amatorskiej


Zdjęcie do artykułu: Zgłoś się do wyjątkowej ligi amatorskiej

Piłkarski sezon 2018/19 rozkręca się w regionie na dobre, a to oznacza, że na obiekcie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji ruszyły przygotowania do nowej edycji Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej drużyn 7-osobowych.

Rozgrywki w każdym z kolejnych sezonów budzą coraz większe zainteresowanie. Wieloletnie doświadczenie w organizacji tego typu imprez, niesamowita atmosfera występów przy sztucznym oświetleniu, profesjonalna obsługa sędziowska i opieka medyczna to tylko wybrane z aspektów, które czynią zmagania na obiektach MOSiR wyjątkowymi. Mecze będą tradycyjnie rozgrywane na sztucznym boisku przy ul. Chałubińskiego.

Na najlepszych czekać będą puchary i medale. Nie może zabraknąć także wyróżnień dla najlepszych: strzelca i bramkarza imprezy. Zachęcamy drużyny do zgłaszania swojego udziału w rozgrywkach. Po weryfikacji ekip nastąpi ustalenie systemu rozgrywek. Przypomnijmy, że w ubiegłym roku 16. drużyn toczyło zmagania systemem „każdy z każdym” w rundzie jesiennej. Po niej drużyny zostały podzielone na dwie ligi.

Koszt udziału w ALPN to tysiąc złotych. Wszelkie informacje związane z rozgrywkami oraz zgłoszenia przyjmowane są w Dziale Sportu MOSIR Radom tel. 48 385 10 02 do piątku, 31 sierpnia. Z racji, że liczba miejsc jest ograniczona, prosimy najpierw o upewnienie się, czy w rozgrywkach jest jeszcze miejsce.

 

Mistrzowskiego tytułu bronić będzie zespół Szalonych Cytryn. Spotkanie organizacyjne odbędzie się u progu września, a planowany start zmagań to drugi tydzień września.
Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email