Ważne informacje organizacyjne dotyczące meczu z Widzewem


Zdjęcie do artykułu: Ważne informacje organizacyjne dotyczące meczu z Widzewem

Ważne informacje organizacyjne dotyczące meczu z Widzewem

W sobotę o godzinie 15:30 Radomiak zagra z Widzewem Łódź. Na meczu spodziewany jest komplet widzów i przyjazd licznej grupy kibiców z Łodzi. Poniżej przedstawiamy ważne informacje dotyczące organizacji sobotniego meczu.

Na wniosek Policji od godziny 13:00 do godziny 18:00 zamknięta dla ruchu samochodowego będzie ulica Narutowicza na odcinku od ronda Kisielewskiego do ul. Kościuszki. Wjazd na parking podziemny oraz zostawienie pojazdów obok stadionu przy ul. Narutowicza będzie możliwe jedynie za okazaniem identyfikatora wjazdowego przeznaczonego dla upoważnionych osób. Wjazd będzie odbywał się ulicą Narutowicza WYŁĄCZNIE od strony ronda Kisielewskiego.

Kibice proszeni są o parkowanie aut poza ulicą Narutowicza. Auta znajdujące się w obrębie zamkniętej strefy i nie posiadające identyfikatora, będą odholowywane na wniosek Policji. W szczególności zabronione jest pozostawianie auta na ulicy Chałubińskiego i na parkingu obok boiska ze sztuczną nawierzchnią. Apelujemy, by w miarę możliwości w dniu meczu zrezygnować z dojazdu na stadion autem i wybrać inne formy komunikacji. 

Wejście na stadion będzie odbywać się od godziny 14:30, czyli na godzinę przed meczem. Wejściówki będzie można nabyć w kasach stadionu od godziny 12:30, tylko pod warunkiem dostępności biletów.

W związku z przewidywanym kompletem widzów na stadionie, prosimy o zajmowanie miejsc wyznaczonych na bilecie i nie blokowanie ciągów komunikacyjnych. UWAGA! W piątek wyczerpała się pełna pula biletów, dlatego nabycie wejściówek przed spotkaniem nie będzie możliwe.

Zachęcamy do odwiedzania "Stefy Młodego Kibica" zlokalizowanej w okolicy kas biletowych od ul. Narutowicza. Będzie w niej można poskakać na trampolinach, pomalować twarz na zielono, czy otrzymać kolorowe baloniki. Strefa będzie czynna od godziny 14:30.

Poniżej mapa ilustrująca organizację ruchu. Szczegóły dotyczące objazdu autobusów linii 2, 5 i 23 znaleźć można na stronie MZDiK, klikając TUTAJ.
Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email