Akcja Lato 2019 na naszych obiektach


Zdjęcie do artykułu: Akcja Lato 2019 na naszych obiektach

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radomiu zadbał o to, żeby w ramach „Akcji Lato 2019” przez najbliższe miesiące zagwarantować najmłodszym mieszkańcom dostęp do wielu atrakcji

 

Przez całe lato, moc atrakcji czeka nas w Ośrodku MOSiR Borki. Od 23 czerwca, zapraszamy w na zajęcia aktywizujące dla dzieci i dorosłych pod hasłem „Wczuj się w wakacyjny klimat”. W tym dniu, jak i 1 września, odbędą się one w godzinach 16-18.30. W każdą pozostałą sobotę i niedzielę wakacji prowadzone będą w godzinach 9.30-10.30 oraz 16-17.30.

 

Na Borkach tradycyjnie rozgrywane będą turnieje siatkówki plażowej w ramach Grand Prix Radomia. Pierwsze zmagania zaplanowane zostały na 6 lipca, kolejne na 27 lipca oraz 10 i 31 sierpnia.

 

Specjalną ofertę dla najmłodszych mieszkańców Radomia MOSiR przygotuje od poniedziałku do piątku. W ramach multidyscyplinarnego projektu Uśmiech i zabawa, od godz. 10 do 13, na Borkach przygotowane będą zajęcia dla najmłodszych dzieci. Poprzez zabawę, pod okiem wykwalifikowanych trenerów i instruktorów, będą mogły poznać tajniki badmintona, lekkiej atletyki, sportów walki, gier zespołowych, jak siatkówka, piłka nożna, koszykówka i wielu innych.

 

Zachęcamy do udziału w zajęciach nauki pływania dla grup zorganizowanych. W lipcu prowadzona będzie na basenie Delfin, zaś w sierpniu na Orce.

 

Od 1 lipca na naszych obiektach ma rozpocząć się rywalizacja w Minimundialu. Organizatorzy wciąż czekają na zgłoszenia. Triumfatorów zmagań mamy poznać 19 lipca.

 

Na naszych obiektach odbywać się będą zajęcia łucznicze, treningi z kickboxingu oraz boksu, tenisa. Szczegóły wszystkich zajęć TUTAJ. Można je systematycznie sprawdzać na stronie mosir.radom.pl

 

Radomscy seniorzy, w ramach Tańca pod Gwiazdami będą mogli bawić się pod chmurką przy dźwiękach muzyki w każdy czwartek i niedzielę w godzinach 17.00-21.00 w pobliżu kortów tenisowych na Borkach.
Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email