Zapraszamy na lodowisko!


Zdjęcie do artykułu: Zapraszamy na lodowisko!

W tym roku, radomianie korzystający z lodowiska, mają do dyspozycji ponad 200 par łyżew. W wypożyczalni MOSiR w Radomiu znajdują się łyżwy o zróżnicowanej numeracji. Wzorem poprzednich lat, przez sezon łyżwiarski czynne jest od godz. 9 do 21. Wejścia na taflę lodowiska odbywać się będą w godzinach 9-13 oraz od 15 do 20. Przerwa techniczna, na poprawę stanu tafli przewidziana będzie w godzinach 14-15. Wówczas nie będzie wejść na lodowisko.

 

CENNIK:
Za bilet normalny zapłacimy 8 zł/godz, ulgowy - 6 zł/godz, wypożyczenie łyżew - 6 zł. Bilet grupowy kosztuje 4 złote od osoby. Wypożyczenie łyżew dla osób korzystających z biletu grupowego to 4 złote od osoby. Bilet „Rodzinny” (od 3 do 5 osób, w tym min. jedna osoba dorosła, max. dwie osoby dorosłe) to 16 złotych za 3 osoby, a wejście każdej kolejnej osoby to koszt 4 złote. Warto zwrócić uwagę na to, że bilet czasowy to 60 minut przebywania na lodowisku.

Do karty abonamentowej, tak jak w poprzednich latach możemy otrzymać dodatkowe bonusy. Na kartę za 50 złotych otrzymamy 10 procent gratis, czyli w sumie 55 złotych do wykorzystania; za kartę 100 złotych otrzymamy 15 procent gratis, czyli w sumie 115 złotych do wykorzystania, a za kartę 250 złotych aż 20 procent gratis, czyli w sumie 300 złotych do wykorzystania.

 

Wzorem ubiegłych lat zachęcamy do skorzystania z promocji pn. "Z basenu na lodowisko". Za okazaniem paragonu z jednej z naszych pływalni można zakupić wejściówkę do korzystania ze "ślizgawki" z 50-procentową zniżką (nie dotyczy ona wypożyczenia łyżew).

 

Dzieci do lat 3 - wstęp wolny.  Tradycyjnie, odwiedzający z obiektu mają możliwość korzystania z pingwinków do nauki jazdy.

 

Szczegółowy regulamin lodowiska znajduje się na obiekcie.

 

Telefon na lodowisko - 605 515 093
Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email