Mecze Cerradu Enea Czarni i Radomki E.Leclerc odwołane


Zdjęcie do artykułu: Mecze Cerradu Enea Czarni i Radomki E.Leclerc odwołane

W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa Polska Liga Siatkówki S.A. wstrzymuje do odwołania wszystkie ligowe rozgrywki, którymi zarządza, tj. PlusLigę, Ligę Siatkówki Kobiet oraz KRISPOL 1. Ligę.

W tej sytuacji niedzielny mecze Cerradu Enea Czarni Radom z Aluron Virtu CNC Zawiercie nie odbędzie. Sezon zakończyła także ekipa E.Leclerc Radomka Radom. Dwumecz o 9. miejsce z Energą MKS Kalisz w porozumieniu obydwu klubów został odwołany.


Przerwa w rozgrywkach PlusLigi oraz Ligi Siatkówki Kobiet obowiązuje od 12 marca – Poza oczywistymi względami epidemiologicznymi, którą są kluczowe, coraz większa liczba naszych klubów nie tylko nie ma gdzie rozgrywać meczów, lecz nawet trenować, bowiem w wielu miejscach w Polsce władze samorządowe zamykają obiekty szkolne czy obiekty Miejskich Ośrodków Sportu i Rekreacji – mówi Paweł Zagumny, prezes PLS. – Już w tej chwili nie mają gdzie trenować drużyny z Będzina, od poniedziałku z Warszawy. W takich warunkach zawodowy sport po prostu nie może mieć miejsca – dodaje.

Zarząd PLS jednocześnie dodaje, że trwają zaawansowane prace nad korektą systemu rozgrywek, tak by wymuszona przerwa nie skutkowała zakończeniem rywalizacji w ligach.

 

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radomiu informuje, że kibice, którzy nabyli bilety na środowy (11 marca) mecz z Indykpol AZS-em Olsztyn, mogą ubiegać się o zwrot pieniędzy za ich zakup zgodnie z regulaminem zakupu biletów.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie https://kupbilet.mosirradom.pl/site/regulamin oraz pod adresem email: bilety@mosir.radom.pl - w treści należy podać numer transakcji.
Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email