Trwa Akcja Lato 2020 w MOSiR


Zdjęcie do artykułu: Trwa Akcja Lato 2020 w MOSiR

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radomiu zadbał o to, żeby w ramach „Akcji Lato 2020” przez najbliższe miesiące zagwarantować najmłodszym mieszkańcom dostęp do sportowych atrakcji. Tegoroczne zajęcia rozpoczną się 6 lipca. W ich trakcie, w związku z epidemią, będą zachowane szczególne zasady bezpieczeństwa.

 

Wykwalifikowani instruktorzy zachęcają do udziału w bezpłatnych zajęciach nauki pływania dla grup zorganizowanych. Prowadzona będą na basenie Orka w poniedziałki, w godz. 11-12. Szczegółowe informacje i zapisy pod nr telefonu (48) 377 90 32.

 

Na wszystkich obiektach basenowych (Aquapark Neptun, Orka, Delfin) od poniedziałku do piątku, do godz. 12, dla dzieci ze szkół podstawowych, obowiązywać będzie promocyjny bilet w cenie 5 zł.

 

We wtorki i czwartki, w godz. 11-12, MOSiR zaprasza na korty tenisowe przy ul. Bulwarowej. Odbywać się tam będą zajęcia pn. „Tenis ziemny dla dzieci i młodzieży”. W lipcu poprowadzi je trener Jarosław Błaszczyk z AT Masters Radom, w sierpniu Bartek Maroszek z RKT Return. Szczegóły i zapisy można uzyskać pod nr tel. 693 472 680

 

Od 8 lipca na obiektach przy ul. Narutowicza rozpoczną się zmagania w piłkarskim turnieju Z podwórka na stadiony. Obecnie trwają zapisy do rywalizacji. Szczegóły na stronie mosir.radom.pl. Triumfatorów turnieju poznamy w drugiej połowie lipca.

 

W poniedziałki, środy i piątki (z wyłączeniem okresu 13-17 lipca), w sali Ośrodka MOSiR Borki, od godz. 11 trener Włodzimierz Trzeciak prowadzić będzie treningi sportów walki z elementami kickboxingu. Na bocznych boiskach przy ul. Struga we wtorki i środy (od 21 lipca do 19 sierpnia, w godzinach 10-12) odbywać się będą zajęcia łucznicze prowadzone przez trener ŁKS-u Radom, Iwonę Trześniewską. Wejście na obiekt od strony ulicy 11 Listopada.
Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email