Akcja Lato 2020 w sierpniu


Zdjęcie do artykułu: Akcja Lato 2020 w sierpniu

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radomiu zadbał o to, żeby w ramach „Akcji Lato 2020” w wakacje zagwarantować najmłodszym mieszkańcom dostęp do sportowych atrakcji. Zobacz, jakie zajęcia zaplanowaliśmy na sierpień. W ich trakcie, w związku z epidemią, będą zachowane szczególne zasady bezpieczeństwa.

 

Wykwalifikowani instruktorzy zachęcają do udziału w bezpłatnych zajęciach nauki pływania dla grup zorganizowanych. Prowadzona będą na basenie Orka w poniedziałki, w godz. 11-12. Szczegółowe informacje i zapisy pod nr telefonu (48) 377 90 32.

 

Na wszystkich obiektach basenowych (Aquapark Neptun, Orka, Delfin) od poniedziałku do piątku, do godz. 12, dla dzieci ze szkół podstawowych, obowiązywać będzie promocyjny bilet w cenie 5 zł.

 

We wtorki i czwartki, w godz. 11-12, MOSiR zaprasza na korty tenisowe przy ul. Bulwarowej. Odbywać się tam będą zajęcia pn. „Tenis ziemny dla dzieci i młodzieży”. W sierpniu zajęcia poprowadzi Bartek Maroszek z RKT Return. Szczegóły i zapisy można uzyskać pod nr tel. 693 472 680
 

W poniedziałki, środy i piątki, w sali Ośrodka MOSiR Borki, od godz. 11 trener Włodzimierz Trzeciak prowadzić będzie treningi sportów walki z elementami kickboxingu. Na bocznych boiskach przy ul. Struga we wtorki i środy (do 19 sierpnia, w godzinach 10-12) odbywać się będą zajęcia łucznicze prowadzone przez trener ŁKS-u Radom, Iwonę Trześniewską. Wejście na obiekt od strony ulicy 11 Listopada.
Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email