Wszystkie bilety na mecze Radomiaka sprzedane


Zdjęcie do artykułu: Wszystkie bilety na mecze Radomiaka sprzedane

Kibice Radomiaka będą mogli dopingować swoją drużynę w trzech ostatnich domowych meczach sezonu. Podczas tych spotkań na stadionie MOSiR zostanie udostępnionych 999 miejsc.

Po otwarciu stadionów dla kibiców, Radomiak w roli gospodarza podejmować będzie kolejno:
- w 30. kolejce Sandecję Nowy Sącz (16 maja, godz. 19:10),
- w 32. kolejce Resovię (29 lub 30 maja)
- w 34. kolejce Koronę Kielce (12 lub 13 czerwca).

Zarząd Klubu, w uzgodnieniu ze Stowarzyszeniem Kibiców "Tylko Radomiak", ustalił następujące zasady i ceny sprzedaży biletów, która odbywać się będzie stacjonarnie w Zielonej Wyspie w Galerii Słonecznej:
Pierwszeństwo kupna mają posiadacze karnetów z wiosny 2020 r. Przez pierwsze dwa dni - poniedziałek i wtorek - sprzedaż biletów w specjalnej cenie tylko dla tych osób. Obowiązuje zasada: "jeden karnet - jeden bilet lub pakiet". Przy zakupie należy podać nr PESEL przypisany do karnetu. Zgodnie z obowiązującym prawem powszechnym i zasadami reżimu sanitarnego w okresie pandemii COVID-19, klub jest zobowiązany do utrzymania podwyższonego standardu bezpieczeństwa, co wiąże się ze zmianą miejsc przypisanych do karnetów i zachowaniem odpowiedniego dystansu między uczestnikami wydarzenia.

Specjalna cena pojedynczego biletu dla posiadaczy karnetu wynosi 15 zł. Można też zakupić pakiet takich biletów na wszystkie trzy mecze za 40 zł. To nie ostatnie rekompensaty przewidziane dla posiadaczy karnetów.

 

Informujemy, że wszystkie bilety rozeszły się w pierwszych dniach sprzedaży.
Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email