Ruszyły przygotowania do uruchomienia lodowiska


Zdjęcie do artykułu: Ruszyły przygotowania do uruchomienia lodowiska

Rozpoczęły się przygotowania do uruchomienia lodowiska miejskiego. W zbliżającym się sezonie łyżwiarskim funkcjonować będzie w nowej lokalizacji, przy ul. Bulwarowej.

 

Do tej pory Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji organizował lodowisko na placu przed wejściem na stadion przy ulicy Narutowicza. Ze względu na to, że na tym ostatnim obiekcie w grudniu oraz lutym swoje mecze rozgrywać będą piłkarze Radomiaka, spółka znalazła nową lokalizację - na kortach przy ul. Bulwarowej.


 

Trwa montaż elementów lodowiska. Po kompletnym złożeniu oraz sprawdzeniu instalacji będziemy czekać na możliwość zbudowania tafli. Ten proces będzie możliwy wyłącznie przy sprzyjających warunkach atmosferycznych, czyli utrzymujących się dłużej ujemnych temperaturach nocnych. Obiekt jest dostosowywany do przyjęcia fanów lodowych szaleństw. Łyżwy, które będą dostępne w wypożyczalni, zostały już naostrzone. W uzależnieniu od sytuacji w kraju kwestie organizacyjne związane z działalnością lodowiska w czasie pandemii przedstawione zostaną bliżej inauguracji sezonu i terminu otwarcia.

 

Wszelkie informacje dotyczące funkcjonowania lodowiska będą zamieszczane na bieżąco na stronie internetowej.  
Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email