Na łyżwach pojeździmy już w piątek!


Zdjęcie do artykułu: Na łyżwach pojeździmy już w piątek!

Lodowisko miejskie czeka na uruchomienie. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji planuje udostępnić obiekt radomianom w piątek, 17 grudnia. Tradycyjnie na korzystających z lodowiska czekać będzie wiele promocji.

 

Lodowisko miejskie, które w zbliżającym się sezonie łyżwiarskim funkcjonować będzie w nowej lokalizacji, przy ul. Bulwarowej, jest już przygotowane do uruchomienia. Trwa ostatni etap przygotowywania tafli. Bacznie obserwujemy prognozy pogody. Jeżeli aura będzie korzystna, w piątek od godz. 9 zaprosimy łyżwiarzy do korzystania z obiektu.

 

W tym roku, radomianie korzystający z lodowiska, będą mieli do dyspozycji ponad 200 par łyżew. Prace związane z ostrzeniem sprzętu i profesjonalnego przygotowania go do sezonu odbyły się na przełomie listopada i grudnia. W wypożyczalni MOSiR w Radomiu znajdują się łyżwy o zróżnicowanej numeracji.

 

 

Wzorem poprzednich lat, przez sezon łyżwiarski lodowisko czynne będzie od godz. 9 do 21. Wejścia na taflę odbywać się będą w godzinach 9-13 oraz od 15 do 20. Ostatnie wejścia w sesji przedpołudniowej planowane są na godz. 12.50, w sesji wieczornej na godz. 19.50. Przerwa techniczna, na poprawę stanu tafli przewidziana będzie w godzinach 14-15. Wówczas nie będzie wejść na lodowisko.
 

Znamy także ceny, jakie będą obowiązywały w tym sezonie. Za bilet normalny zapłacimy 10 zł/godz., ulgowy - 8 zł/godz., wypożyczenie łyżew - 7 zł. Bilet grupowy kosztować będzie 5 złotych od osoby (grupa to minimum 10 osób. Bilet grupowy obowiązuje od poniedziałku do piątku w godz. 9-14). Wypożyczenie łyżew dla osób korzystających z biletu grupowego to 5 złotych od osoby. Bilet „Rodzinny” (od 3 do 5 osób, w tym min. jedna osoba dorosła) to 20 złotych za trzy osoby, a wejście każdej kolejnej osoby to koszt 5 złotych. Warto zaznaczyć, że bilet czasowy to 60 minut przebywania na lodowisku. Jeśli ktoś będzie chciał zostać dłużej na tafli, nie będzie musiał wychodzić, by zakupić nowy bilet. Dodatkowy czas zostanie doliczony automatycznie, a osoba korzystająca z wejścia będzie mogła zapłacić za nie przy wyjściu.

 

Także do karty abonamentowej, tak jak w poprzednich latach, będziemy mogli otrzymać dodatkowe bonusy. Na kartę za 100 złotych otrzymamy 15 złotych gratis, czyli w sumie 115 złotych do wykorzystania; za kartę 250 złotych otrzymamy 50 złotych gratis, czyli w sumie 300 złotych do wykorzystania, a za kartę 350 złotych aż 80 złotych gratis, czyli w sumie 430 złotych do wykorzystania.

 

Z Kartą Rodzina Plus, Radomską Kartą Seniora oraz Kartą Rodziny Osoby z niepełnosprawnością wejście kosztować będzie 6 zł/godz.

Wszystkie informacje dotyczące funkcjonowania lodowiska zamieszczać będziemy również na stronie internetowej MOSiR-u (mosir.radom.pl) oraz na naszym profilu facebookowym. Zachęcamy do odwiedzania naszych kanałów.
Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email