Lodowisko 2015 w liczbach


Zdjęcie do artykułu: Lodowisko 2015 w liczbach

Zakończył się kolejny sezon działania lodowiska MOSiR przy ul. Narutowicza 9. Ten rok był wyjątkowy pod wieloma względami. Z radością pragniemy poinformować, że rok do roku wzrasta liczba amatorów jazdy na łyżwach. W tym roku liczba ta sięgnęła niemal 25 tysięcy osób co jest wzrostem o 27% w stosunku do poprzedniego sezonu! Co więcej 2 tysiące wejść to bilety z coraz bardziej popularnej karty rodzina plus.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się wejścia grupowe. Odwiedziło nas 60 grup z 23 różnych szkół i kilku miejscowości. Jak się okazuje, młodzież chętnie spędza godziny wychowania fizycznego właśnie na lodowisku. Popularne jest też wypożyczanie łyżew w naszej wypożyczalni. Sukcesywnie wymieniany sprzęt został w tym roku wypożyczony blisko 15 tysięcy razy.

Dla osób które nigdy nie miały łyżew na nogach zorganizowaliśmy instruktora i wyznaczyliśmy specjalne godziny w których każdy mógł podszkolić swoje umiejętności. Bardziej zaawansowani uczestniczyli w meczach hokeja na lodzie.

Spodobały Wam się również organizowane przez nas cykliczne imprezy. Czwarty rok z rzędu zorganizowaliśmy zabawę Walentynkową, na "swoim" koncie mamy już między innymi zaręczyny w ten dzień! Wtedy też możecie liczyć na specjalne ceny, jeśli tylko posiadacie ze sobą coś czerwonego. Co piątek zaś mamy dyskoteki przy specjalnej iluminacji i fajnej muzyce.

Lodowisko w liczbach:

24 662 sprzedanych biletów to więcej niż mieszkańców mają Pionki!

14 669 wypożyczeń - to tyle ile przewieźć może radomski autobus MAN... w 113 kursach

87 298 sprzedanych biletów od 2010 roku - dla przykładu Pendolino jednorazowo przewozi 402 pasażerów

Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email