Koncert Disco Polo już w piątek - wejściówka na backstage!


Zdjęcie do artykułu: Koncert Disco Polo już w piątek - wejściówka na backstage!

Największe hity ostatniego sezonu, w wykonaniu gwiazd, które kształtują obecne trendy muzyki disco w najbliższy piątek, 28 sierpnia. To będzie wyjątkowy wieczór i długa noc na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji nad zalewem na Borkach w Radomiu. A już teraz możecie zdobyć trzy podwójne zaproszenia na backstage oraz pięć wejściówek na dowolne zajęcia z instruktorem na basenie Neptun.

 


Koncert Disco Polo cieszy się ogromnym zainteresowaniem fanów. Nic dziwnego, skoro na scenie wystąpią prawdziwe gwiazdy dance oraz disco polo. Wiele z nich ma ścisły związek z Radomiem.

 

Zespoły Akcent i Redox występują na scenie od ponad ćwierć wieku. Ci pierwsi zgarnęli w swojej historii mnóstwo nagród, a w ostatnim sezonie podbili serca publiczności podczas Festiwalu Muzyki Tanecznej w Ostródzie. Rok temu zgarnęli główne trofeum przyznawane przez zgromadzonych tam fanów, a w tym roku, nagranie do hitu „Przez Twe oczy zielone” otrzymało miano teledysku wszech czasów.

 


D-Bomb od lat należał do liderów stylu dance, czego efektem były nominacje do nagród Dance Music Award. Od 2009 roku wszedł także na rynek disco polo.

 

Na piątkowym koncercie z utworami „Do Białego rana” czy „Przez całą noc” zaprezentują się Freaky Boys, a stawkę uzupełnią Taste z najnowszym hitem „V.I.P Room” i zespół Playboys. Ci ostatni występują od dwóch lat, ale już zdążyli podbić serca publiczności nie tylko z naszego regionu. W ostatnich sezonach zaserwowali swoim sympatykom takie utwory jak „Nasza noc”, „Ile czekać mam”, „Lejde” czy „Wchodzę na parkiet”. Na pewno przypomną je także w piątkowy wieczór radomskiej publiczności.

 

Na scenie mają zaprezentować się także Ola Wróbel oraz Agnieszka Mortka „Jagoda„. Ta ostatnia jest zwyciężczynią drugiej edycji Disco Star .

 

Koncert cieszy się sporym zainteresowaniem i właśnie z tej racji uruchomione zostały dodatkowe punkty dystrybucji biletów. Wejściówki w cenie 10 zł można nabywać w Aquaparku Neptun, przy ulicy Wyścigowej 49; na Pływalni Delfin, przy ul. Piastowskiej 17, w Centrum Informacji Turystycznej, przy ul. Traugutta 3, w recepcji MOSiR, przy ul. Narutowicza 9 oraz w barze „Grzybek”, przy ul. Krasickiego 78. Bilety można nabyć także w Internecie za pośrednictwem strony www.kupbilet.mosirradom.pl.

 

Organizatorzy koncertu, czyli Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, zachęcają także do udziału w zabawie, w której do wygrania będą trzy podwójne zaproszenia na backstage oraz pięć wejściówek na dowolne zajęcia z instruktorem na basenie Neptun przy ulicy Wyścigowej 49 w Radomiu (w tym Aqua Baby, Aqua Fitness, Aqua Bike czy Nauka pływania).

 

Aby wziąć udział w zabawie wystarczy polubić na Facebooku FanPage MOSiR Radom: https://www.facebook.com/MosirWRadomiu oraz zaprosić na wydarzenie minimum 300 osób (link do wydarzenia: https://www.facebook.com/MosirWRadomiu/posts/760609050716050). Tam też znajdują się szczegóły zabawy. Rozstrzygnięcie w czwartek o godzinie 16.

Zapraszamy do zabawy, a w piątkowy wieczór od godz. 18 na wyjątkową imprezę nad zalewem na Borkach.
Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email