Liga Amatorów MOSiR


Zdjęcie do artykułu:  Liga Amatorów MOSiR

 

 Zgłoś swoją drużynę do piłkarskiej Ligi Amatorów MOSiR
Zapraszamy do udziału w Amatorskiej Lidze Piłki Nożnej drużyn 7-osobowych.W tym roku na uczestników czeka mnóstwo niespodzianek, w tym komplet firmowych koszulek dla wszystkich!

Regulamin rozgrywek ----> Tutaj

 Wieloletnie doświadczenie w organizacji tego typu imprez, wyjątkowa atmosfera, profesjonalna obsługa sędziowska i opieka medyczna to tylko wybrane z aspektów, które czynią zmagania na naszych obiektach w pełni profesjonalnymi. W tym roku mecze będą rozgrywane na nowo wyremontowanej nawierzchni sztucznego boiska przy ul. Chałubińskiego. Dodatkową atrakcją dla uczestników zmagań będzie to, że wszyscy otrzymają komplet firmowych koszulek. Na zwycięzców zmagań czekają atrakcyjne nagrody.

Rozgrywki ALPN toczyć się będą systemem „każdy z każdym” w rundzie jesiennej oraz wiosennej (każda drużyna rozegra więc co najmniej 14 spotkań). Relacje tekstowe, zdjęciowe i filmowe z ligi zostaną zamieszczone na naszej stronie oraz facebooku . Mecze rozgrywane będą w czwartki od godz. 19.00.

Wpisowe do obecnej edycji wynosi 700 zł, jednak pokrywa ono m.in. zakup okolicznościowych koszulek firmy Adidas, z nazwiskami i nazwą drużyny. Możliwy jest także nadruk loga firmy.

Zapisy przyjmowane są do 14 września w Dziale Sportu MOSiR Sp. z o.o. ul. Narutowicza 9, telefonicznie 48 385 10 02 wew.42 oraz mailowo sport@mosir.radom.pl Ilość miejsc ograniczona. Początek zmagań zaplanowano wstępnie na początek października.
Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email