Zapraszamy na lodowisko. Czeka na Was mnóstwo promocji !


Zdjęcie do artykułu: Zapraszamy na lodowisko. Czeka na Was mnóstwo promocji !

Lodowisko Miejskiego Ośrodku Sportu i Rekreacji na ul. Narutowicza 9 już działa. Pierwsi fani jazdy na łyżwach mogli skorzystać z niego we wtorek, 5 stycznia. Na korzystających z obiektu czeka mnóstwo promocji.

W tym roku, radomianie korzystający z lodowiska, mają do dyspozycji ponad 50 par nowych łyżew. W sumie, w wypożyczalni MOSiR w Radomiu Sp. z o.o. znajduje się już ponad 270 par, o zróżnicowanej numeracji. Przez sezon łyżwiarski wejścia na taflę lodowiska odbywać się będą w godzinach w godz. 9-13 oraz od 15 do 20. Przerwa techniczna, na poprawę stanu tafli przewidziana jest w godzinach 14-15. Wówczas nie będzie wejść na lodowisko.

{gallery}/lodowisko_2015{/gallery}


W czwartki, o godz. 20 przewidywane są treningi radomskiej drużyny hokejowej, dlatego wyjątkowo, ostatnie wejścia na taflę zaplanowano na godz. 19.

 

- Do korzystania z obiektu zapraszamy wszystkich radomian. Cieszy nas zainteresowanie ze strony rodzin, dlatego przygotowaliśmy dla nich ofertę specjalną w postaci biletu rodzinnego. Każdy może nabyć również kartę abonamentową z dużymi bonusami - zachęca Robert Dębicki, Dyrektor Zarządzający MOSiR Sp. z o.o.

 

I tak, ceny biletów obowiązujące w tym sezonie na lodowisku to: normalny - 7 zł/godz, ulgowy - 5 zł/godz, wypożyczenie łyżew - 5 zł.
Za bilet grupowy zapłacimy 3 złote od osoby. Wypożyczenie łyżew dla osób korzystających z biletu grupowego to 2 złote od osoby.
Bilet „Rodzinny” (od 3 do 5 osób, w tym min. jedna osoba dorosła) to 13 złotych za 3 osoby, a wejście każdej kolejnej osoby to koszt 3 złote.
Do karty abonamentowej otrzymamy dodatkowe bonusy. I tak, na kartę za 50 złotych otrzymamy 10 procent gratis, czyli w sumie 55 złotych do wykorzystania; za kartę 100 złotych otrzymamy 15 procent gratis, czyli w sumie 115 złotych do wykorzystania, a za kartę 250 złotych aż 20 procent gratis, czyli w sumie 300 złotych do wykorzystania.
Specjalną ofertę MOSiR przygotował także dla osób korzystających z zajęć basenowych. W ramach akcji „Z basenu na lodowisko” za każdy zakupiony bilet na basenie Neptun, po przedstawieniu paragonu, otrzymamy 50 procent zniżki na wejście na lodowisko. 

 

Dla zainteresowanych, w kolejnych tygodniach sezonu zimowego będzie prowadzona nauka jazdy na łyżwach. Szczegóły dotyczące zajęć będzie można uzyskać pod koniec obecnego tygodnia na lodowisku.


Serdecznie zapraszamy!
Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email