Przerwa techniczna w Aquaparku Neptun


Zdjęcie do artykułu: Przerwa techniczna w Aquaparku Neptun

W okresie od 13 czerwca do 8 lipca 2016 r. Aquapark Neptun będzie nieczynny.

Powodem zamknięcia obiektu jest zaplanowana przerwa techniczna. Dobiega końca okres gwarancyjny budynku i jest to najlepszy czas na przeprowadzenie - m.in. w ramach gwarancji - niezbędnych prac.

Zakres prac obejmuje kilkanaście punktów. Do głównych, które prowadzone będą na obiekcie zaliczone zostały wykonanie oznaczenia torów pływackich innowacyjną metodą polimerów (obiekt otrzyma na nią aż 15 lat gwarancji) oraz wymiana instalacji systemu solarnego. W tym czasie preprowadzony zostanie także kompleksowy remont szatni. Ułożone zostaną m.in. nowe płytki. Odświeżone zostaną także pomieszczenia z prysznicami.

- Wszystkie prace prowadzone będą po to, żeby w okresie letnim i w kolejnych sezonach radomianie w jeszcze lepszych warunkach mogli korzystać z naszych obiektów - tłumaczy prezes Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, Grzegorz Janduła. - Za wszelkie niedogodności serdecznie przepraszamy. W czasie przerwy technicznej zachęcamy do korzystania z naszych pozostałych obiektów basenowych - Orki przy ul. Młynarskiej 17 oraz Delfina przy ul. Piastowskiej 17 - dodaje Dyrektor Zarządzający MOSiR, Robert Dębicki.
Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email