Zgłoś drużynę do Ligi Amatorów MOSiR


Zdjęcie do artykułu: Zgłoś drużynę do Ligi Amatorów MOSiR

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radomiu Sp. z o.o. zaprasza do udziału w Amatorskiej Lidze Piłki Nożnej drużyn 7-osobowych. Inauguracja zmagań już 15 września.

 

Wieloletnie doświadczenie w organizacji tego typu imprez, wyjątkowa atmosfera, profesjonalna obsługa sędziowska i opieka medyczna to tylko wybrane z aspektów, które czynią zmagania na obiektach MOSiR w pełni profesjonalnymi. Mecze tradycyjnie będą rozgrywane na nawierzchni sztucznego boiska przy ul. Chałubińskiego.

 

Rozgrywki ALPN toczyć się będą systemem „każdy z każdym” w rundzie jesiennej oraz wiosennej. Relacje tekstowe i zdjęciowe z ligi zostaną zamieszczone na stronie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Radomiu Sp. z o.o. oraz na portalach internetowych, w radiu i telewizji. Mecze rozgrywane będą w czwartki od godz. 19.00.

 

Zapisy przyjmowane są do środy, 14 września do godz. 12 w Dziale Sportu MOSiR Sp. z o.o. ul. Narutowicza 9, telefonicznie 48 385 10 02 wew.42. Ilość miejsc jest ograniczona. Spotkanie organizacyjne odbędzie się w środę, 14 września, o godz. 19. Warunkiem uczestnictwa w lidze jest dokonanie wpłaty za udział w rozgrywkach w wysokości 700 złotych przed inauguracją zmagań. Początek ligi zaplanowano na 15 września.
Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email