Zapraszamy na lodowisko na radomskim rynku


Zdjęcie do artykułu: Zapraszamy na lodowisko na radomskim rynku

Lodowisko na radomskim Rynku, które obsługuje Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, rusza już jutro! Pierwsi fani jazdy na łyżwach będą mogli skorzystać z niego w niedzielę, 18 grudnia za darmo! Na korzystających z obiektu czeka mnóstwo innych promocji.

 

W tym roku, radomianie korzystający z lodowiska, mają do dyspozycji niemal 200 par łyżew o zróżnicowanej numeracji. Przez sezon łyżwiarski lodowisko czynne będzie w godz. 9-21. Wejścia na taflę lodowiska odbywać się będą o pełnych godzinach, czyli 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19 i 20. Przerwa techniczna, na poprawę stanu tafli przewidziana jest w godzinach 14-15. Wówczas nie będzie wejść na lodowisko.

 

- Do korzystania z obiektu zapraszamy wszystkich radomian. Cieszy nas duże zainteresowanie ze strony rodzin, które pytały o możliwość korzystania z obiektu. Dlatego przygotowaliśmy dla nich ofertę specjalną w postaci biletu rodzinnego - podkreśla Robert Dębicki, Dyrektor Zarządzający MOSiR Sp. z o.o. - Na wszystkich, którzy zdecydują się odwiedzić lodowisko, czeka mnóstwo innych atrakcji, m.in. związanych z odbywającym się na Rynku Kiermaszem Świątecznym. Wychodząc naprzeciw ogromnemu zainteresowaniu lodowiskiem, w pierwszym dniu jego funkcjonowania, czyli w niedzielę, 18 grudnia, wejście na taflę będzie bezpłatne – zachęca Prezes MOSiR-u, Grzegorz Janduła.

 

I tak, ceny biletów obowiązujące w tym sezonie na lodowisku to:
- normalny - 7 zł/50 minut, ulgowy* - 5 zł/50minut, wypożyczenie łyżew - 6 zł.
- za bilet grupowy (co najmniej 10 osób, obowiązuje od poniedziałku do piątku w godzinach 9-14) zapłacimy 3 złote od osoby. Wypożyczenie łyżew dla osób korzystających z biletu grupowego to 2 złote od osoby.
- bilet „Rodzinny” (od 3 do 5 osób, w tym min. jedna osoba dorosła) to 13 złotych za 3 osoby, a wejście każdej kolejnej osoby to koszt 3 złote.
- specjalną ofertę MOSiR przygotował także dla osób korzystających z zajęć basenowych. W ramach akcji „Z basenu na lodowisko” za każdy zakupiony bilet na basenie Neptun, po przedstawieniu paragonu, otrzymamy 50 procent zniżki na wejście na lodowisko.

 

* Uprawnieni do nabycia biletu ulgowego są:
- dzieci powyżej 3. roku życia
- uczniowie szkół wszystkich typów
- studenci do 26. roku życia (za okazaniem ważnej legitymacji)
- osoby niepełnosprawne wraz z opiekunem
- seniorzy 60+
Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email