Wybierz się z klasą na lodowisko!


Zdjęcie do artykułu: Wybierz się z klasą na lodowisko!

Zachęcamy grupy szkolne do korzystania z lodowiska, które znajduje się na radomskim Rynku. Za bilet grupowy zapłacicie tylko 3 złote od osoby, a wypożyczenie łyżew dla osób korzystających z biletu grupowego kosztuje 3 złote od osoby.

 

Przypominamy, że lodowisko jest czynne w godz. 9-21. Wejścia na taflę lodowiska odbywać się będą o pełnych godzinach, czyli o godz. 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19 i 20 (UWAGA! W godz. 14-15 przewidziana jest przerwa techniczna na poprawę stanu tafli lodu!). 

 

Grupy, które chcą skorzystać z wejścia na lodowisko, prosimy o rezerwowanie terminu, pod nr telefonu 519 384 531. W trakcie rozmowy prosimy także o zgłoszenie liczby potrzebnych łyżew o danej numeracji i zorientowanie się, czy wypożyczalnia spełnia Państwa zapotrzebowanie.

 

Najbardziej popularne bilety obowiązujące w tym sezonie na lodowisku to: 
- normalny - 7 zł/50 minut, ulgowy* - 5 zł/50minut, wypożyczenie łyżew - 6 zł. 
- za bilet grupowy (co najmniej 10 osób, obowiązuje od poniedziałku do piątku w godzinach 9-14) zapłacimy 3 złote od osoby. Wypożyczenie łyżew dla osób korzystających z biletu grupowego to 3 złote od osoby. 
- bilet „Rodzinny” (od 3 do 5 osób, w tym min. jedna osoba dorosła) to 13 złotych za 3 osoby, a wejście każdej kolejnej osoby to koszt 3 złote. 

* Uprawnieni do nabycia biletu ulgowego są:
- dzieci powyżej 3. roku życia
- uczniowie szkół wszystkich typów
- studenci do 26. roku życia (za okazaniem ważnej legitymacji)
- osoby niepełnosprawne wraz z opiekunem
- seniorzy 60+
Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email