W styczniowy weekend zapraszamy na obiekty MOSiR!


Zdjęcie do artykułu: W styczniowy weekend zapraszamy na obiekty MOSiR!

Przed nami pierwszy w 2017 roku długi weekend. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radomiu, sp. z o.o. informuje, że w piątek, 6 stycznia, lodowisko, które znajduje się na radomskim Rynku, będzie czynne w godz. 9-21. Zapraszamy też do Aquaparku Neptun.

 

Przypominamy, że wejścia na taflę lodowiska odbywać się będą o pełnych godzinach, czyli o godz. 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17 , 18, 19 i 20 (UWAGA! W godz. 14-15 przewidziana jest przerwa techniczna na poprawę stanu tafli lodu!)

Również w sobotę i niedzielę (7 i 8 stycznia) do korzystania z lodowiska zapraszamy w godz. 9-21 (ostatnie wejście o godz. 20).

Najbardziej popularne bilety obowiązujące w tym sezonie na lodowisku to:
- normalny - 7 zł/50 minut, ulgowy* - 5 zł/50minut, wypożyczenie łyżew - 6 zł.
- za bilet grupowy (co najmniej 10 osób, obowiązuje od poniedziałku do piątku w godzinach 9-14) zapłacimy 3 złote od osoby. Wypożyczenie łyżew dla osób korzystających z biletu grupowego to 3 złote od osoby.
- bilet „Rodzinny” (od 3 do 5 osób, w tym min. jedna osoba dorosła) to 13 złotych za 3 osoby, a wejście każdej kolejnej osoby to koszt 3 złote.

* Uprawnieni do nabycia biletu ulgowego są:
- dzieci powyżej 3. roku życia
- uczniowie szkół wszystkich typów
- studenci do 26. roku życia (za okazaniem ważnej legitymacji)
- osoby niepełnosprawne wraz z opiekunem
- seniorzy 60+

Aquapark Neptun przy ul. Wyścigowej w każdy dzień styczniowego weekendu, od piątku do niedzieli, 6-8 stycznia czynny będzie od godz. 7 do godz. 22 (ostatnie wejścia na basen o godz. 21).

 

Baseny Delfin oraz Orka w dniu 6 stycznia będą zamknięte. W sobotę i niedzielę zapraszamy w tradycyjnyh godzinach otwarcia.
Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email