Piłkarze zagrają dla WOŚP


Zdjęcie do artykułu: Piłkarze zagrają dla WOŚP

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji włącza się do jubileuszowego, 25. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na naszych obiektach odbędzie się turniej piłkarski wpisujący się w ideę WOŚP.

 

Finały Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Radomiu są organizowane od 2002 roku. Do tej pory udało się zebrać ponad 2 miliony złotych. Finał WOŚP 2017 organizowany przez hufiec ZHP odbędzie się w niedzielę, ale imprezy towarzyszące trwają już od kilku dni. – Ponieważ mamy 25 finał, postanowiliśmy zorganizować 25 imprez. Główny koncert odbędzie się na Placu Jagiellońskim. Zagrają przede wszystkim radomskie zespoły, m.in. Mistrz i Małgorzata, Alicetea, Renesens, czy Scream. Wystąpi też zespół Cztery Szmery grający utwory ACDC. W naszym programie jest jednak znacznie więcej wydarzeń - zapowiada szef radomskiego sztabu WOŚP Bartosz Bednarczyk.

 

Jednym z nich będzie sobotni turniej na sztucznym boisku. Do rywalizacji przystąpią ekipy z Radomia: Broń, Centrum, Młodzik oraz Orzeł Wierzbica, KS Potworów, Proch Pionki. Zespoły zostaną podzielone na dwie grupy, a następnie zagrają o poszczególne lokaty. Początek rywalizacji o godz. 11.

 
Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email