E-sportowe emocje zagoszczą w hali MOSiR-u


Zdjęcie do artykułu: E-sportowe emocje zagoszczą w hali MOSiR-u

W dniach 8-9 września w hali Miejskiego Ośrodku Sportu i Rekreacji w Radomiu rozpocznie się trzeci sezon LG Mistrzostwa Polski Szkół w E-sporcie oraz HIRO Quersus Puchar Polski w E-sporcie. Drużyny i reprezentacje szkolne zmierzą się o tytuł mistrza w sezonie 2018/2019. Nowością jest symulator rajdowy Gran Turismo Sport sygnowany znaną marką TAG Heuer. Równolegle z turniejem indywidualnym FIFA 18 odbywać się będzie rywalizacja na najszybszego uczestnika.

 

Sezon potrwa od września 2018 do czerwca 2019 roku. Hala MOSiR Radom, na której powierzchni będą rywalizować gracze, służy głównie do rozgrywania meczów siatkówki czy koszykówki. Jest też miejscem organizacji koncertów, wystaw, turniejów bokserskich, pokazów sztuk walki. Tym razem zostanie opanowana przez pasjonatów E-sportów. Na uczestników i widzów czekają niesamowite emocje przygotowane przez SUPER GAME e-sport oraz Miasto Radom. Zapraszamy więc wszystkich fanów E-sportu. Dla odwiedzających przygotowano turnieje indywidualne oraz strefę free to play. Zwycięzcy zgarną atrakcyjne nagrody oraz puchary.

 

Wstęp na wydarzenie jest darmowy!


Podczas imprezy będzie można sprawdzić swoje umiejętności i zostać mistrzem w E-sporcie! Będzie można także skorzystać z niepowtarzalnej okazji, aby sprawdzić swoje umiejętności w pojedynkach jeden na jednego. Najnowocześniejsze, super szybkie, gamingowe komputery dostarcza firma NTT System, natomiast niezwykle płynną grę w 144 Hz i 240 Hz oraz rewelacyjną jakość monitorów będzie można uświadczyć dzięki firmie LG.

Harmonogram:
8.09.2018 - Sobota

8:00 - Rozpoczęcie LG Mistrzostw Polski Szkół w E-sporcie 
8:00 - Rozpoczęcie  HIRO Quersus Puchar Polski w E-sporcie
9:00 – Rozpoczęcie rywalizacji na najszybszego uczestnika w symulatorze rajdowym Gran Turismo Sport
17:00 - Finał LG Mistrzostw Polski Szkół w E-sporcie 
18:00 - Zakończenie pierwszego dnia

9.09.2018 - Niedziela
9:00 - Rozpoczęcie półfinałów HIRO Quersus Puchar Polski w E-sporcie
9:00 – Rozpoczęcie rywalizacji na najszybszego uczestnika w symulatorze rajdowym Gran Turismo Sport
9:00 - 12:00 - Zapisy na turniej FIFA 18 - 1 vs 1
12:00 - Rozpoczęcie turnieju FIFA 18 - 1 vs 1
12:00 - Finał HIRO Quersus Puchar Polski w E-sporcie
17:00 - Zakończenie wydarzenia

Gry:
·  Counter Strike: Global Offensive - 5 vs 5
·  FIFA 18 - 1 vs 1
·  Symulator rajdowy Gran Turismo Sport

Więcej informacji można uzyskać na fanpageu: facebook.com/supergameesport oraz sgesport.com lub w wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/263033734311394/

Organizatorzy dziękują sponsorom: HIRO, Quersus, LG Polska, NTT System, sklep.ntt.pl, MSI, FSP, Thermaltake, Teetres Esport Clothing, iXXL Studio Reklamy, iDrukarnia.pl oraz Pukawka.pl.
Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email