Rosa zagra dla trenera Karola Gutkowskiego!


Zdjęcie do artykułu: Rosa zagra dla trenera Karola Gutkowskiego!

Już w niedzielę, 18 grudnia, koszykarze Rosy Radom zagrają z Asseco Gdynia. Będzie to szczególny i wyjątkowy mecz, a wszystko dlatego, iż zadedykowany będzie trenerowi pierwszoligowych rezerw UTH ROSY Radom, Karolowi Gutkowskiemu!

 

W trakcie niedzielnego spotkania przeprowadzona zostanie kwesta pieniężna na dalsze leczenie i rehabilitację trenera. Na Facebooku znajdą Państwo również specjalne licytacje, z których dochód zasili konto Fundacji "Słoneczko", której Karol Gutkowski jest podopiecznym. Na aukcjach można licytować meczową koszulkę Filipa Zegzuły z rozgrywek Basketball Champions League, oraz buty meczowe Toreya Thomasa z sezonu 2015/2016 Nike Kyrie 1, które to przedmioty finalnie zostaną zlicytowane w przerwie niedzielnego meczu ROSA Radom - Asseco Gdynia, a także duże zdjęcie Łukasza Majewskiego, walczącego z rywalami z drużyny Siarki Tarnobrzeg.

Niedziela będzie również dniem premiery kalendarza ROSY Radom. Do nabycia w sklepiku hali MOSiR w cenie 15zł brutto, ze sprzedaży którego część dochodu również przeznaczona będzie na leczenie szkoleniowca.

Ponadto informujemy, że dostępne będą również kalendarze indywidualne. Te będą okraszone autografem zawodnika lub nawet, na życzenie, specjalną dedykacją.

 

Bilety na spotkanie, które zaplanowano na godz. 12.40, można nabyć pod adresem: https://kupbilet.mosirradom.pl/

 
Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:
Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email